Loading...
Registrujte se do našeho věrnostního programu a získejte slevu až 15%

Cukrové dekorace srdíčky bordeaux 80g

Cukrové sypání v podobě srdíček pro zdobení nejrůznějších sladkých dezertů a moučníků. V balení 80 g.

Skladem > 10 ks
U vás 6.10.2026

97 Kč
121.3 Kč / 100g
ks
Věrnostní program Věrnost se vyplácí.
Získejte stálou slevu na vše až 15%.
Věrnostní program
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 15 894 recenzí)
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
97 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
dreiseitelova.anna
★ ★ ★ ★ ★
m.krivankova
★ ★ ★ ★ ★
objednavky

Cukrové sypání pro přípravu tématických cupcakes, muffinů, pohárů. Červená srdíčka jsou vhodná nejen na vánoční cukroví. Balení 80 g.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr (92%), protispékavá látka: E470b, glukózový sirup, stabilizátor: E414, E460, E464, želatina (hovězí), emulgátor: E472a, barvivo: E172.

Alergeny arašídy, lepek, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1712 kJ
Energetická hodnota kcal 409,1 kcal
Tuky 1,1 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g
Sacharidy 97,5 g
    - z toho cukry 96,4 g
Bílkoviny 0,8 g
Sůl 0,0 g

Země původu

Holandsko

Další informace

Barva bordó
Výrobní společnost
Funcakes
Casablancaweg 20 Amsterdam 1047 HP
https://funcakes.com/

Technické parametry

Kategorie: Cukrové a čokoládové Valentýnské zdobení
Zdobení na dort srdce a srdíčka
Výrobce FunCakes
EAN 8720143517969
Kód produktu F52210

Recenze

Krásné, ale ještě nevyzkoušené
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

- 14%
Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g

Cukrové zdobení Harmonie lásky 80g

69 Kč
59 Kč
73.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 20%
Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky 80g

Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky 80g

Cukrové zdobení Trojbarevné pusinky. Balení 80 g.
69 Kč
55 Kč
68.8 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 28%
Cukrové zdobení červené pusinky 80g

Cukrové zdobení červené pusinky 80g

Cukrové zdobení červené pusinky. Balení 80 g.
69 Kč
50 Kč
62.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Srdcový valčík 80g

Cukrové zdobení Srdcový valčík. Balení 80 g.

110 Kč
137.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks